Hakkımzda

Üç Kardeşler Otomotiv Özel Servis

ÜÇ KARDEŞLER OTOMOTİV
ÖZEL SERVİS

Her Marka Araca Garantili Servis

Üç Kardeşler Otomotiv Özel Servis müşteri memnuniyetini ilke edinmiş,kaliteli hizmet eşittir mutlu müşteri anlayışıyla yola çıkmıştır. Birikim ve tecrübesini gelişen Türkiye’si için sonuna kadar kullanarak, bu tecrübeyi gerçekleştireceği adımlar için bir rehber olarak görmüştür. Üç Kardeşler Otomotiv Özel Servis sektördeki gelişmeleri anlık takip ederek müşterileri sorunlarını çözmeye kendisini adamış, personelinin eğitimlerini de bu çerçevede şekillendirmiştir.

Üç Kardeşler Otomotiv Özel Servis ayrıca görev alan tüm çalışanlarına birer birey olarak önem verir. Üç Kardeşler Otomotiv Özel Servis çalışanları müşterilerine sundukları kaliteli hizmetin bir parçası oldukları her zaman hatırlar ve hissederler. Verimli, profesyonel ve saygın bir çalışmama ortamı yaratma arzusu içindeki yüksek motivasyonlu personel, en önemli prensibi olan müşteri memnuniyetini sağlamak için başarı ile hizmet vermektedir.

Misyonumuz, bilgi ve deneyimlerimiz, yenilikleri takip etmemiz ve verimli çalışmalarımızla memnun ve sadık müşteri kitlesi yaratmak, sektörümüzde en güçlü ve en rekabetçi konuma ulaşmak, bulunduğumuz çevre ve topluma sürekli değer katmak, üretici standartlarında bakım ve onarım yapmaktır.

Vizyonumuz, müşterilerimizin, yaşam boyu hayallerini şekillendiren ve ihtiyaçlarını zevke dönüştüren ulaşım ürünleri için gerekli hizmetlerinin sağlayıcısı olmak, Müşterilerimizin fiyat, kalite ve süre beklentilerine, kesintisiz ve sürekli gelişen bir kalite yönetim sistemiyle, rekabetçi fiyat, optimum kalite ve tam zamanında teslimatı sağlayarak cevap verebilmektir..